Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Homoktövislé tartalmú azonnal oldódó italporok

Instantný nápoj z rakytníka

Instantné nápoje obsahujúce šťavu z rakytníka Lamore sa vyrábajú bez výnimky z domácich organických bobúľ rakytníka moderným, šetrným a špeciálnym viacstupňovým technologickým postupom. Surovina šťavy z rakytníka, ktorú vyrábame, obsahuje olej z dužiny ovocia, takže naše práškové nápoje z rakytníka sú ešte cennejšie z hľadiska obsahu účinných látok.

Inovatívnou extrakciou ovocia a zeleniny použitej na instantné nápojové prášky extrahujeme vodu, ktorá je v nich obsiahnutá, a tak ich obsah koncentrujeme 8-10-krát, čím sa zachová ich obsah účinných látok, získame tak veľmi cenný práškový extrakt. Množstvo a aktívna zložka 1 kg prírodného ovocia / zeleniny zodpovedá 100 - 125 gramom rastlinného práškového extraktu.

Našu ponuku sme ušili na mieru vašim potrebám v kombinácii s asociáciou mnohých cenných zdraviu dôležitých druhov ovocia a zeleniny, kolagénu. Rakytníkový nápojový prášok je k dispozícii ako kombinácia rôznych druhov ovocia / zeleniny v praktickom balení.

Vďaka svojmu vynikajúcemu prírodnému obsahu vitamínov a minerálov má rakytník na organizmus predovšetkým fyziologický, posilňujúci imunitu a vitalizujúci účinok. Môže však mať aj množstvo pozitívnych účinkov proti rôznym chorobám.

Zoradiť podľa: