Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

RAKYTNÍKOVÝ instantný nápoj (250 g)

16.50 EUR
Množstvo:ks
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Előrendelhető
Očakávaná dodávka: 24 júl 2024
Poplatok za prepravu: 9,223,372,036,854,775,808.00 EUR
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Instantný nápoj z rakytníka z kontrolovaného ekologického hospodárstva.

250 g balenie postačí na 20 dní pri odporúčanom dávkovaní.

Instantný nápojový prášok obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky, biologicky aktívne zložky v znásobenej koncentrácii v prírodnej forme, čo zaisťuje ich účinné vstrebávanie.

Inovatívnou extrakciou ovocia a zeleniny použitej na instantné nápojové prášky extrahujeme vodu v nich obsiahnutú, čím ich obsah 8-10-krát zahustíme a zachováme tak aktívne zložky - čím získame veľmi cenný práškový extrakt. Množstvo a aktívna zložka 1 kg prírodného ovocia alebo zeleniny zodpovedá 100 - 125 gramom rastlinného práškového extraktu.

Produkt je odparený jemnou a modernou odvodňovacou technológiou a je vyrobený vo forme rozpustného kryštalického prášku vyrobeného vákuovým sušením. Pri zachovaní pôvodnej chute a farby ponúka praktické riešenie pre vitalitu. Jednoducho pridajte vodu a konzumujte okamžite kdekoľvek a kedykoľvek.

Popis:

Návod na prípravu: 2 kopcovité lyžice (13-14 g) prášku, zmiešať s 1-2 dl neperlivej vody alebo pretrepať vo fľaši. Vzniknutý šťavnatý nápoj obsahuje odporúčané denné množstvo rakytníka.

Skladovanie: Len v uzavretom stave, na suchom a chladnom mieste, chrániť pred priamym slnečným žiarením. Odporúča sa spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Dôležitá informácia: Na dávkovanie produktu používajte iba suché merítko, ihneď po dávkovaní zatvorte veko nádoby. Po otvorení sa môžu kryštály produktu zlepiť kvôli vlhkosti vzduchu. V takom prípade sa odporúča zlepené kryštály lyžicou jemne od seba oddeliť, čo ale neovplyvňuje rozpustnosť produktu, ani nespôsobuje žiadne zmeny kvality.

INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH: môže obsahovať stopy zeleru

 
 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.