Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Rakytníková tyčinka prírodná (30g)

1.00 EUR
Množstvo:ks
Najmenšie možné množstvo odberu: 5!
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Na sklade
Očakávaná dodávka: 28 máj 2024
Poplatok za prepravu: Nie je možné doručiť.
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Rakytníkový ovocný plátok prírodný v 30 gramovom balení.

Rakytníková tyčinka pre fanúšikov rakytníka.

Rakytníková tyčinka s vysokým obsahom ovocia bola vyrobená bez pridania cukru. Prírodná ovocná tyčinka s priaznivým fyziologickým účinkom, s vysokým obsahom vitamínov a stopových prvkov, vyrobená výlučne z rastlinných zložiek a šetrným výrobným procesom. Produkt obsahuje cenné biologicky aktívne zložky ovocia v prírodnej forme, ktoré zaisťuje ich efektívne vstrebávanie.

Odporúča sa pre všetky vekové skupiny, takže všetkým vekovým skupinám od detí po staršie osoby. Neobsahuje konzervačné látky, prísady, arómy, farbivá ani iné zložky.

Popis:

Ovsený plátok rakytníka poskytuje vysoko účinnú vitalizáciu a doplnenie vitamínov v prírodnej forme. Minimálna trvanlivosť je 9 mesiacov.

Zloženie: datle, hrozienka, výmel z dužiny a šupky rakytníka (šupka: 12%, semená: 4%), kokosový olej, vitamín C.

Objavte potenciál harmonickej prírody, konzumujte prírodný plátok rakytníka, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim obsahom: vitamín C, betakarotén, flavonoidy, antioxidanty, vitamíny, minerály, stopové prvky a nespočetné užitočné účinné látky takmer pre všetky časti organizmu.

Konzumácia môže okrem mnohých ďalších pozitívnych účinkov posilniť váš imunitný systém, oživiť organizmus pomocou energizujúcich vlastností.

Prírodnú tyčinku z rakytníka odporúčame konzumovať každý deň, v závislosti od vášho zdravia, kondície a stravovacích návykov. Konzumujte pravidelne každé ráno alebo počas dňa nalačno. O priaznivých fyziologických účinkoch výrobku teraz svedčí množstvo spotrebiteľských skúseností.

Odporúča sa najmä pre deti, ktoré navštevujú komunitu, pretože posilňuje imunitu, podporuje vyváženú stravu bohatú na živiny a vlákninu. Výrobky z rakytníka z certifikovaného ekologického hospodárstva, certifikovaná rastlinná výroba.

Kontrolované: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. HU-ÖKO-01

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.