Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Rakytníková tyčinka s beta-glukánom (30 g)

1.00 EUR
Množstvo:ks
Najmenšie možné množstvo odberu: 5!
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Na sklade
Očakávaná dodávka: 18 jún 2024
Poplatok za prepravu: Nie je možné doručiť.
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Rakytníková tyčinka s beta-glukánom v 30-gramovom balení plátkov.

Prirodzene sa vyskytujúci 1,3 - 1,6 beta-glukán odvodený od kvasiniek sa ukázal ako jeden z najsilnejších aktivátorov imunitných buniek, a preto má veľmi vysokú úroveň vlastností zvyšujúcich imunitu.

Rakytníková tyčinka s vysokým obsahom ovocia bol vyrobený bez pridania cukru. Ovocný plátok s vysokým obsahom fytosanitárnych a stopových prvkov a priaznivým fyziologickým účinkom, beta-glukán, vyrobený výlučne z rastlinných zložiek šetrným výrobným procesom. Produkt obsahuje cenné biologicky aktívne zložky ovocia v prírodnej forme, ktoré zaisťujú ich účinné vstrebávanie.

Odporúča sa pre všetky vekové skupiny, takže všetkým vekovým skupinám od detí po staršie osoby poskytuje vitalitu. Neobsahuje konzervačné látky, prísady, arómy, farbivá ani iné zložky.

Popis:

Prírodná forma rakytníka s betaglukánom poskytuje vysokoúčinnú imunitu, vitalizáciu a doplnenie vitamínov. Minimálna trvanlivosť je 9 mesiacov.

Zloženie: datle, hrozienka, kokosový olej, výmel z dužiny a šupky rakytníka 9%, 1,3-1,6 beta-glukán, L-askorbát vápenatý, glukonát zinočnatý, L-selenometionín, cholekalciferol, vitamín C. Výrobok obsahuje beta-glukán a má vysoký obsah selénu, zinku, vitamínov C a D.

Objavte potenciál harmonickej prírody, konzumujte tyčinku rakytníka s glukánom, ktorá sa vyznačuje vynikajúcim obsahom: vitamín C, betakarotén, flavonoidy, antioxidanty, vitamíny, minerály, stopové prvky a nespočetné účinné látky takmer pre všetky časti organizmu.

Konzumácia môže okrem mnohých ďalších pozitívnych účinkov posilniť váš imunitný systém, oživiť telo pomocou energizujúcich vlastností.

Tyčinku rakytníka odporúčame konzumovať každý deň, v závislosti od vášho zdravia, kondície a stravovacích návykov. Konzumujte pravidelne pred jedlom. Priaznivé fyziologické účinky produktu teraz potvrdzuje rad spotrebiteľských skúseností.

Odporúča sa najmä pre deti navštevujúce komunitu, pretože podporuje imunitný systém na vysokej úrovni, vyváženú stravu bohatú na živiny a vlákninu. Výrobky z rakytníka z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, certifikovaná rastlinná výroba.

Kontrolované: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. HU-ÖKO-01

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.