Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Rakytníková tyčinka s kolagénom (30 g)

1.00 EUR
Množstvo:ks
Najmenšie možné množstvo odberu: 5!
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Na sklade
Očakávaná dodávka: 24 júl 2024
Poplatok za prepravu: 9,223,372,036,854,775,808.00 EUR
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Rakytníková tyčinka s kolagénom v 30-gramovom balení plátkov.

Pridaný hydrolyzovaný kolagénový peptid typu II. prispieva predovšetkým k regenerácii veľkých kĺbov (koleno, zápästie, bedro, chrbtica, lakeť), zdravému fungovaniu kožného tkaniva, kostí a svalov.

Rakytníková tyčinka s vysokým obsahom ovocia bola vyrobená bez pridania cukru. Ovocný plátok s vysokým obsahom fyziologických a stopových prvkov a priaznivým fyziologickým účinkom, vyrobený pomocou šetrného výrobného procesu, vyrobený výlučne z rastlinných zložiek. Produkt obsahuje cenné biologicky aktívne zložky ovocia v prírodnej forme, čo zaisťuje ich efektívne vstrebávanie.

Odporúča sa pre všetky vekové skupiny, takže všetkým vekovým skupinám od detí po staršie osoby. Neobsahuje konzervačné látky, prísady, arómy, farbivá ani iné zložky.

Popis:

Prírodná forma rakytníka s kolagénom poskytuje vysokoúčinnú regeneráciu, vitalizáciu a doplnenie vitamínov. Minimálna trvanlivosť je 9 mesiacov.

Zloženie: datle, hrozienka, kolagén 15%, kokosový olej, výmel z rakytníka 8%, vitamín C.

Objavte potenciál harmonickej prírody, konzumujte plátok rakytníka s kolagénom, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim obsahom: vitamín C, betakarotén, flavonoidy, antioxidanty, vitamíny, minerálmi, minerály, stopové prvky a nespočetné účinné látky takmer pre všetky časti organizmu.

Konzumácia môže okrem mnohých ďalších pozitívnych účinkov posilniť vaše kosti a kĺby, oživiť vaše telo pomocou energizujúcich vlastností.

Odporúčame konzumáciu plátkov rakytníka s kolagénom denne, v závislosti od vášho zdravia, kondície a stravovacích návykov. Konzumujte pravidelne pred jedlom. O priaznivých fyziologických účinkoch produktu teraz svedčí množstvo spotrebiteľských skúseností.

Odporúča sa hlavne pre dospelých, pretože podporuje vysokú úroveň regenerácie, vyváženú stravu bohatú na živiny a vlákninu. Výrobky z rakytníka z certifikovaného ekologického hospodárstva, certifikovaná rastlinná výroba.

Kontrolované: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. HU-ÖKO-01

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.