Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

CVIKLA - RAKYTNÍK - MRKVA instantný nápoj (250 g)

16.50 EUR
Množstvo:ks
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Előrendelhető
Očakávaná dodávka: 03 apríl 2023
Poplatok za prepravu: 4.00 EUR
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Instantný nápoj z rakytníka, z cvikly a mrkvy z kontrolovaného ekologického hospodárstva.

Pri odporúčanom dávkovaní postačí 250 gramové balenie na 20 dní.

Prášok obsahuje vitamíny a stopové prvky ananásu a rakytníka, ako aj bioaktívne zložky v prírodnej forme, čím zabezpečuje ich čo najrýchlejšie vstrebávanie. Kombinovaný fyziologický účinok pridruženého ovocia a zeleniny v prášku je vynikajúci. Červená repa zvyšuje vylučovanie toxínov a odpadových látok z čistiacich kúr, je vynikajúcim čistiacim prostriedkom na pečeň a chráni pred negatívnymi účinkami ťažkých kovov. Mrkva podporuje tvorbu životne dôležitých vitamínov A a D, odkysľuje krv, a tým stimuluje činnosť nadobličiek k činnosti pankreasu.

Prášok obsahuje vitamíny a stopové prvky cvikly, mrkvy a rakytníka, ako aj bioaktívne zložky v prírodnej forme, čím zabezpečuje ich čo najrýchlejšie vstrebávanie. Produkt je odparený jemnou a modernou odvodňovacou technológiou a je vyrobený vo forme rozpustného kryštalického prášku vyrobeného vákuovým sušením. Pri zachovaní pôvodnej chute a farby ponúka praktické riešenie pre vitalitu. Jednoducho pridajte vodu a konzumujte okamžite kdekoľvek a kedykoľvek.

Inovatívnou extrakciou ovocia a zeleniny použitej na instantné nápojové prášky extrahujeme vodu v nich obsiahnutú, čím ich obsah 8-10-krát zahustíme a zachováme tak aktívne zložky - čím získame veľmi cenný práškový extrakt. Množstvo a aktívna zložka 1 kg prírodného ovocia alebo zeleniny zodpovedá 100 - 125 gramom rastlinného práškového extraktu.

Popis:

Zloženie: cvikla, rakytníková šťava, mrkva, maltodextrin.

Prášok obsahuje vitamíny a stopové prvky cvikly, mrkvy a rakytníka, ako aj bioaktívne zložky v prírodnej forme, čím zabezpečuje ich čo najrýchlejšie vstrebávanie. Kombinácia ovocia a zeleniny v prášku prináša vynikajúce fyziologické účinky. Produkt je odparený jemnou a modernou odvodňovacou technológiou a je vyrobený vo forme rozpustného kryštalického prášku vyrobeného vákuovým sušením. Pri zachovaní pôvodnej chute a farby ponúka praktické riešenie pre vitalitu. Jednoducho pridajte vodu a konzumujte okamžite kdekoľvek a kedykoľvek.

Návod na prípravu: 2 kopcovité lyžice (13-14 g) prášku, zmiešať s 1-2 dl neperlivej vody alebo pretrepať vo fľaši. Vzniknutý šťavnatý nápoj obsahuje odporúčané denné množstvo rakytníka.

Skladovanie: Len v uzavretom stave, na suchom a chladnom mieste, chrániť pred priamym slnečným žiarením. Odporúča sa spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Dôležitá informácia: Na dávkovanie produktu používajte iba suché merítko, ihneď po dávkovaní zatvorte veko nádoby. Po otvorení sa môžu kryštály produktu zlepiť kvôli vlhkosti vzduchu. V takom prípade sa odporúča zlepené kryštály lyžicou jemne od seba oddeliť, čo ale neovplyvňuje rozpustnosť produktu, ani nespôsobuje žiadne zmeny kvality.

INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH: môže obsahovať stopy zeleru

 
 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.