Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Rakytníková tyčinka s kyselinou humínovou (30 g)

1.00 EUR
Množstvo:ks
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Előrendelhető
Očakávaná dodávka: 01 február 2023
Poplatok za prepravu: 4.00 EUR
Nehodnotené

Lamore rakytníková dreň termelő logo Rakytník

Rakytníková ovocná tyčinka s humínovou kyselinou v 30 gramových plátkoch.

Kyselina humínová a kyselina fulvová sú organické makromolekuly so špeciálnymi vlastnosťami patriaci do rodiny humínov, ktoré obsahujú takmer 70 druhov minerálov, stopových prvkov, pre- a probiotík a elektrolytov v biologicky aktívnej forme. Humínové kyseliny stimulujú detoxikačné procesy nášho tela, správne fungovanie črevného systému a viažu toxíny a ťažké kovy, ktoré sa dostávajú do nášho organizmu.

Tyčinka s vysokým obsahom ovocia bol vyrobený bez pridania cukru. Ovocná tyčinka s kyselinou humínovou, vysokým obsahom vitamínov a stopových prvkov, vyrobená výlučne z rastlinných zložiek a šetrným výrobným procesom. Produkt obsahuje cenné biologicky aktívne zložky ovocia v prírodnej forme, čo zaisťuje ich efektívne vstrebávanie.

Odporúča sa pre všetky vekové skupiny, takže všetkým vekovým skupinám od detí po staršie osoby. Neobsahuje konzervačné látky, prísady, arómy, farbivá ani iné zložky.

Popis:

Prírodná forma rakytníka s kyselinou humínovou poskytuje vysoko účinnú imunitu, vitalizáciu a doplnenie vitamínov. Minimálna trvanlivosť je 9 mesiacov.

Zloženie: datle, hrozienka, výmel z dužiny a šupky rakytníka (šupka: 10%, výmel obilia 10%), kokosový olej, vitamín C, doplnok výživy huminiqum ** (kyselina fulvová, kyselina humínová, extrakt z ľubovníka bodkovaného, chlorid vápenatý, gél kyseliny kremičitej, horčík-L Askorbát, síran železnatý, L-askorbát zinočnatý, hydrogénfosforečnan sodný, L-askorbát mangánu, síran meďnatý, boritan sodný, jodid, molybdenan amónny, seleničitan sodný, chlorid chromitý).

Objavte potenciál harmonickej prírody, konzumujte tyčinku rakytníka s kyselinou humínovou, ktorá sa vyznačuje vynikajúcim obsahom: vitamín C, betakarotén, flavonoidy, antioxidanty, vitamíny, minerály, stopové prvky a nespočetné účinné látky takmer pre všetky časti organizmu.

Konzumácia môže okrem mnohých ďalších pozitívnych účinkov posilniť imunitný systém, črevný systém, oživiť organizmus pomocou energizujúcich vlastností.

Tyčinku rakytníka s humínovou kyselinou odporúčame konzumovať každý deň, v závislosti od vášho zdravia, kondície a stravovacích návykov. Konzumujte pravidelne pred jedlom. O priaznivých fyziologických účinkoch produktu teraz svedčí množstvo spotrebiteľských skúseností.

Odporúča sa najmä pre deti, ktoré navštevujú komunitu, pretože podporuje vyváženú stravu bohatú na živiny a vlákninu na vysokej úrovni. Výrobky z rakytníka z certifikovaného ekologického hospodárstva, certifikovaná rastlinná výroba.

Kontrolované: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. HU-ÖKO-01

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.