Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Sušené bobule rakytníka (25 g)

4.00 EUR
Množstvo:ks
Výrobca: Lamore Rakytník
Dostupnosť: Na sklade
Očakávaná dodávka: 01 február 2023
Poplatok za prepravu: 4.00 EUR
Jednotková cena: 160.00 EUR/kg
Nehodnotené

Lamore dren logo 100% rakytník - sušené

Pochúťka s vynikajúcou kyslou chuťou s vysokým obsahom vitamínov v 25 gramovom polyetylénovom balení. Vhodné aj pre diabetikov.

A bio homoktövisbogyó kíméletes szárításával kapott igen értékes gyümölcshús, rost és héj szárítmány.

Popis:

Sušené bobule rakytníka ako gastronomické suroviny sú výživnou prísadou mnohých vynikajúcich potravín. Môžeme z nich pripraviť lahodnú ovocnú polievku, pridať ich do pudingu alebo pripraviť z nich dresing s výraznou chuťou.

Objavte harmóniu prírody a konzumujte vitalizujúce bobule rakytníka, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom vitamínu C, beta-karoténu, antioxidantov, polyfenolov a ďalších vitamínov, minerálov a 250 ďaľších zložiek s pozitívnými účinkami podporujúcimi takmer všetky časti organizmu.

Okrem iných pozitívnych účinkov môže konzumácia bobúľ rakytníka posilniť Váš imunitný systém a oživiť Váš organizmus.

Odporúčaná konzumácia: denne, 10-20 bobúľ, buď samostatne, alebo v turmixe zamiešať s rôznymi druhmi ovocia. Môže sa použiť na ochutenie ovocných dezertov, smoothies, sorbetov, müsli, ovsenej kaše, šalátov alebo na prípravu koktejlov. Po rozmrazení môžeme štavu použiť na prípravu limonády, alebo uvariť rakytníkový čaj. desszertek, smoothiek, sorbetek, joghurtos reggelik, müzlik, saláták, gyümölcskoktélok ízesítéséhez. A homoktövis szárítmányából egészségvédő homoktövis teát is készíthetünk.

 
 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.