Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

Rakytník tyčinka - ovsené vločky máčané v horkej čokoláde (30 g)

1.00 EUR
Množstvo:ks
Najmenšie možné množstvo odberu: 5!
Výrobca: Lamore Homoktövis
Dostupnosť: Na sklade
Očakávaná dodávka: 24 júl 2024
Poplatok za prepravu: 9,223,372,036,854,775,808.00 EUR
Nehodnotené

Lamore dren logo Rakytník

Ovsené rezy z rakytníka v horkej čokoláde v 30 gramovom balení plátkov.

Rakytníkové ovsené vločky s belgickou horkou čokoládou bez cukru pre fanúšikov rakytníka.

Ovsené vločky s vysokým obsahom ovocia sa namáčajú do horkej čokolády bez pridania cukru. Ovocný plátok s ovsenými vločkami v horkej čokoláde s vysokým obsahom fytosanitárnych a stopových prvkov a priaznivým fyziologickým účinkom, vyrobený výlučne z rastlinných zložiek šetrným výrobným procesom. Produkt obsahuje cenné aktívne zložky ovocia v prírodnej forme, ktoré zaisťujú ich účinné vstrebávanie.

Odporúča sa pre všetky vekové skupiny, takže všetkým vekovým skupinám od detí po staršie osoby poskytuje najlepšiu vitalizujúcu podporu. Neobsahuje konzervačné látky, prísady, arómy, farbivá ani iné zložky.

Popis:

Ovsený plátok rakytníka, osladený horkou čokoládou, poskytuje vysoko účinnú vitalizáciu a doplnenie vitamínov v prírodnej forme. Minimálna trvanlivosť je 9 mesiacov.

Zloženie: datle, hrozienka, 20% horká čokoláda (kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok, prírodná vanilková príchuť), kokosový olej, výmel z dužiny a šupky rakytníka 8%, ovsené vločky 8%, vitamín c. Obsah kakaa v čokoláde najmenej 53%.

Objavte potenciál harmonickej prírody, konzumujte ovsené vločky rakytníka s čokoládou, ktoré sa vyznačujú vynikajúcim obsahom, vitamínom c, betakaroténom, flavonoidmi, antioxidantmi, vitamínmi, minerálmi, stopovými prvkami, nespočetnými užitočnými účinnými látkami takmer pre všetky časti organizmu.

Konzumácia môže okrem mnohých ďalších pozitívnych účinkov posilniť váš imunitný systém, oživiť organizmus pomocou energizujúcich vlastností.

Odporúčame konzumáciu rakytníkových ovsených vločiek s čokoládou každý deň, v závislosti od vášho zdravia, kondície a stravovacích návykov. Konzumujte pravidelne pred jedlom. Priaznivé fyziologické účinky produktu teraz potvrdzuje rad spotrebiteľských skúseností.

Odporúča sa najmä pre deti navštevujúce komunitu, pretože podporuje imunitný systém na vysokej úrovni, vyváženú stravu bohatú na živiny a vlákninu.

Kontrolované: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. HU-ÖKO-01

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.